Ilja Averbuch

Home / Ilja Averbuch

Ilja Averbuch

The production company «Ilja Averbuh» will present a breathtaking ice show by Olympic champions of the figure skating.

Kouzelná a barvitá show „Přehlídka šampiónů” navštíví poprvé Prahu 14. dubna 2018 v Tipsport Aréně, představení začíná v 19.00 hodin.
Za léta své patnáctileté existence producentská společnost „Ilya Averbukh” známého profesionálního trenéra krasobruslení Ilji Averbukha je nesporným lídrem na poli úchvatných ledových show, a to nejen v Rusku, ale i ve světě. Všechny projekty společnosti mají grandiózní úspěch u diváků.
Všech ledových show společnosti Ilji Averbukha se účastní hvězdy světového formátu – olympijští šampióni z různých let, mistři světa a Evropy.
Televizní projekty „Hvězdy na ledě” a „Doba ledová”, muzikály „Ohně velkého města” a „Carmen”, „Romeo a Julie“ se staly vizitkou společnosti „Ledová symfonie”.
Unikátní ledové show „Přehlídka šampiónů” Ilji Averbukha bude tím nejkrásnějším dárkem pro pražské publikum.

Diváci na ledě uvidí vystoupení krasobruslařských hvězd:
Alexej Jagudin – olympijský šampión, čtyřnásobný mistr světa, trojnásobný mistr Evropy, dvojnásobný vítěz finále Grand Prix, dvojnásobný mistr světa mezi profesionály a juniorský mistr světa mezi jednotlivci;
Roman Kostomarov – olympijský šampión, dvojnásobný mistr světa, trojnásobný mistr Evropy, trojnásobný vítěz finále Grand Prix v tancích na ledě;
Maxim Traňkov a Taťjana Volosožar – dvojnásobní olympijští šampióni, mistři světa, dvojnásobní stříbrní medailisté z mistrovství světa, čtyřnásobní mistři Evropy, trojnásobní mistři Ruska Taťjana Totmjanina a Maxim Marinin – olympijští šampióni, dvojnásobní mistři světa, pětinásobní mistři Evropy v párovém bruslení;
Albena Děnkova a Maxim Staviskij – dvojnásobní mistři světa;
Oxana Domnina-Kostomarova a Maxim Šabalin – mistři světa, dvojnásobní mistři Evropy v tancích na ledě;
Marija Petrova a Alexej Tichonov – mistři světa, dvojnásobní mistři Evropy v párovém bruslení;
Margarita Drobjazko a Povilas Vanagas – několikanásobní mistři Litvy, medailisté z mistrovství světa a Evropy v tancích na ledě;
Vladimir Besedin a Alexej Poliščuk – mistři světa ve sportovní akrobacii a akrobacii na ledě.

Ledová show „Přehlídka šampiónů” umožní divákům si plně vychutnat živá vystoupení slavných ruských krasobruslařských hvězd, plná nádherné choreografie, techniky a nejvyššího mistrovství provedení těch nejtěžších bruslařských prvků.
„Přehlídka šampiónů“ představí nejlepší a nezapomenutelná vystoupení krasobruslařů z „Carmen”, „Romea a Julie”, „Italského karnevalu” a ještě mnohá další.
Poprvé se českému publiku ukáží ti nejlepší z nejlepších krasobruslařů světa!

B1